KENTSEL DÖNÜŞÜM NEDİR?

YEŞİLKÖY’DE KENTSEL DÖNÜŞÜM

Kentsel dönüşüm, günümüzde sıkça karşılaşılan ve sektöründe çokça merak edilen bir kavramdır. Kentsel dönüşümün temel amacı yaşamın güvence altına alınmasıdır. Bu noktada yaşamın yoğun ve riskli olduğu her alanda kentsel dönüşüm ihtiyacı doğabilmektedir. Yoğun olarak kentsel dönüşüm faaliyetlerinin yaşandığı ülkemizde merak edilen kentsel dönüşüm nedir sorusu da akıllarda yer almaktadır.

Marmara Denizi ile bütünleşen sahiliyle İstanbul’un gözdesi konumunda yer alan Yeşilköy, yaşam alanı olarak ayrıcalıklarla dolu bir dünyayı da beraberinde sunar. Tüm güzelliklerinin yanı sıra Yeşilköy’ün eski mimari yapısı, yenilenmeye ihtiyaç duyan afet riski altındaki alanları ise kentsel dönüşüm açısından önem arz eden bölgelerden biri olmasına neden olur. Bu doğrultuda Proje AG, kentsel dönüşüm faaliyetleriyle “Afet Riskli
Yapıların Yenilenmesi Hakkında Kanun” uyarınca yaşam alanınızı güvenli bir düzen üzerine inşa eder. Bunun yanı sıra, teknolojileri ve mimarisi ile hayatı zorlaştıran sorunları; günümüz teknolojisiyle çözmeyi ve bununla birlikte daha kusursuz, konforlu bir deneyim sunmayı amaçlar. Tasarımıyla
değer katan Proje AG, bölgede risk teşkil eden yapıların güvenli bir
şekilde yeniden inşa edilmesi sürecini, proje başlangıcından bitimine kadar
anahtar teslim şeklinde mümkün kılar.
İhtiyaçlarınız doğrultusunda size özel çözümler sunan Proje AG, teknik ekibiyle (mimar, inşaat, mühendislik, peyzaj) kaliteli işçiliğiyle, üst seğment A sınıfı ürünleriyle süreci en doğru ve güvenilir şekilde yönetir. Yasal olarak mevzuata uygun huzurlu bir dönüşümü vaat eder.

GÜVENLİ YAŞAMI VE KONFORU SİZİN İÇİN TASARLAR
Proje AG, tecrübesi, bilgi birikimi, donanımı, çağdaş şehircilik ilkelerine bağlılığı, en yeni teknoloji ve en kaliteli hizmet anlayışıyla güvenli ve yaşam değeri yüksek yapıların inşa edilmesi için Yeşilköy’de kentsel dönüşüm projeleri sunmaktadır.